Header background image
Preloader desktop icon Preloader mobile icon

Аналітичний звіт. Дослідження участі представників ромських громад на місцевих виборах 2020 року в якості кандидатів в органи місцевого самоврядування

Завантажити
Опис:

Монастирський Є. Аналітичний звіт «Дослідження участі представників ромських громад на місцевих виборах 2020 року в якості кандидатів в органи місцевого самоврядування». Матеріал / Є. Монастирський. – К.,2021. – 61 с.

Протягом грудня 2020 року та січня 2021 року було проведено 17 глибинних інтерв’ю з представниками ромських громад, які балотувалися на місцевих виборах восени 2020 року. Респондентів було відібрано із запропонованого Ромською про- грамою МФ «Відродження» списку з 25 кандидатів від ромських громад на місцевих виборах 2020 року. Респонденти проведеного дослідження репрезентують всі 8 областей, в яких представники ромських громад балотувалися у місцеві органи влади, а саме Дніпропетровську, Закарпатську, Кіровоградську, Одеську, Чернігів- ську, Черкаську, Харківську та Херсонську області. 4 з 17 опитаних кандидатів від ромських громад були жінки, відповідно 13 – чоловіки.